Září 2009

Střecha

30. září 2009 v 21:47 | Jirka
Chtěl bych už sem dát nějaký fotky z nové střešní krytiny, ale..... ale prostě není co fotit.
Začátkem srpna jsem si domluvil, že mě udělají latování a taky udělali,(použili nejdražší folii "nejlepší" a stejně při dešti prokapává) ale:
Když jsem si zařídil střešní okna (byly špatně dodány kličky, ale už je po 3 urgencích vyměnili) Tak mě zaměřili střechu a objednali ji 21.8. no a od té doby jsem čekal a čekal, asi po 14 dnech jsem se začal zajímat, neboť dodací lhůta byla až 10 dnů. No prej ji přivezou hned ten čtvrtek, nejpozději v pátek a … nic…. A v sobotu a neděli člověk nic neudělá, tak jsem urgoval znova, no prej nabeton přivezou ve čtvrtek, nebo v pátek, záleží, jak budou mít cestu na Moravu a? nic, opět nic, tak jsem se naštval a už to urgoval znova hned v pondělí a prej se něco přihodilo z autem a přivezou to v úterý do skladu v brně a pak ke mně a hned nebo ve středu. No ten co mě má dělat tu krytinu, zjistil, že ji ani do Brna nedovezli a že prej snad na konci týdne. Tak zavolal přímo do podniku výroby a zjistil, že ta moje zakázka se ani nezačala vyrábět a prej nemají plechy na výrobu. Po těchto slovech jsme hned zrušili objednávku, neboť firma, která 3 x řekne termín dovezení výrobku a vědí, že se ani nezačala vyrábět….. sory, vzal jsem si jinou firmu, už jim nevěřím ani slovo. A prej kompenzace je tam 0.05 procent, čili asi 25 korun denně- směšná částka. No každopádně tato nová firma má dodací lhůtu do 10. dnů, když počítám jen pracovní, tak by ji měli přivézt zítra. Ale:
Ten co mě to bude dělat tam volal a ejhle, nemají vyrobeno nic, vůbec nic. Prej nemají plechy.
Sakra si ze mě dělají srandu? Prej je přivezou do firmy až tento pátek 2.10. a prej budou hned ten den dělat moji zakázku, takže v pátek tam budeme volat, ale nevěřím tomu. Jo a mimochodem tato druhá firma má výrobu 10km od mé stavby, takže je celkem jedno, jak dalece objednávám. Dnes je středa 30.9. večer